Specyfikacja techniczna HP ZBook Studio G7 jest dostosowana do najnowszej generacji procesorów Intela oraz kart graficznych NVIDIA

HP ZBook Studio G7: najmniejsza stacja robocza na świecie

HP ZBook Studio G7 to stacja robocza opracowana z myślą o przemyśle kreatywnym. Projektanci CAD, montażyści oraz inżynierowie to grupy docelowe, do których skierowane jest to urządzenie. W tej odsłonie otrzymamy notebooka w najmniejszych dostępnych na rynku rozmiarach z ekranem o przekątnej 15″. Sprawdź specyfikację i kluczowe dla biznesu nowości.

Specyfikacja techniczna HP ZBook Studio G7

Specyfikacja techniczna HP ZBook Studio G7 jest dostosowana do najnowszej generacji procesorów Intela oraz kart graficznych NVIDIASpecyfikacja techniczna HP ZBook Studio G7 jest dostosowana do najnowszej generacji procesorów Intela oraz kart graficznych NVIDIA. Do czynienia mamy z jednostkami, które są stworzone z myślą o pracy w trybie wielowątkowości z programami do obróbki filmów wideo czy oprogramowania typu CAD. Intel Xeon oraz Intel Core i9 w obudowie mieszczą się zaraz obok dedykowanej karty graficznej ze studia NVIDII – GeForce RTX 2080 Super. Na płycie głównej możemy zmieścić do 32 GB pamięci RAM DDR4 3200 MHz i do 4 TB danych w lokalnej przestrzeni dyskowej SSD NVMe.

HP ZBook Studio w 7 już odsłonie posiada baterię, która pozwoli na czas pracy do 17,5 godziny. Łączność jest szeroko rozwinięta dając nam do użycia port HDMI, 2x USB typu C, 1x USB 3.1 typu A oraz wejścia audio. W odróżnieniu od modeli z serii konsumenckich, otrzymujemy klawiaturę Z Command z 1,3 mm skokiem.

Nowości, których możemy się spodziewać w HP ZBook Studio G7

HP ZBook Studio G7 to stacja robocza wzbogacona o nowości, których u większości konkurentów możemy spodziewać się dopiero za kilka najbliższych lat. W tej odsłonie mamy do czynienia z projektem wręcz przełomowym. Ramki ekranu są tak odchudzone, że aż praktycznie niewidoczne. Materiały, z których wykonana jest obudowa zostały uszczuplone na tyle, aby laptop ważył niecałe 2 kg. Komora chłodzenia w urządzeniu została zaprojektowana na nowo, przez co mieści aż 3 razy więcej powietrza, zachowując przez cały czas temperatury na optymalnym poziomie. Inteligentne algorytmy BIOS regulują taktowanie poszczególnych podzespołów, co przekłada się na optymalizację zużycia energii.

Technologia zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com