Sprzęt z biznesowej linii ThinkBook skierowany jest do osób poszukujących rozwiązania optymalnego pod każdym kątem

Lenovo ThinkBook 14: minimalizm w wydaniu premium

Sprzęt z biznesowej linii ThinkBook skierowany jest do osób poszukujących rozwiązania optymalnego pod każdym kątem. Proponowany dla pracowników małych i średnich przedsiębiorstw pozwala na wygodne i przyjazne wykonywanie codziennych zadań. To laptopy pełne ułatwiających życie funkcji i wydajności na równi z serią ThinkPad E. Postaw na Lenovo ThinkBook 14, jeśli chcesz aby Twój mobilny komputer zaskakiwał Ciebie i Twoich najbliższych każdego dnia.

Laptop z serii ThinkBook o niezwykłej trwałości i wydajności

Sprzęt z biznesowej linii ThinkBook skierowany jest do osób poszukujących rozwiązania optymalnego pod każdym kątemSeria ThinkBook została przygotowana z myślą o osobach, które stawiają na pełnię nowoczesnych innowacji. Nowy ThinkBook Lenovo posiada ekran o przekątnej 14 cali – wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD na matrycy IPS. Wspomagany jest z udziałem zintegrowanej jednostki graficznej Intel UHD Graphics oraz spasowanego z nią procesora Core i7. 10 generacji. Chętni mogą wyposażyć się w opcjonalny układ AMD Radeon 625, a także maks. 24 GB pamięci DDR4.

W kontekście Lenovo ThinkBook 14 mamy styczność z niezwykle rozbudowanym systemem dysków. Na płycie głównej możemy zmieścić aż 2 dyski: 1. HDD do 2 TB; 2. M.2 PCIe SSD do 1 TB. W opcji alternatywnej do wyboru jest pamięć Intel Optane H10 z dyskiem SSD 512 GB lub sama pamięć Intel Optane M15 16 GB.

Ponadto czeka na nas wyjątkowo bogaty zestaw złącz. Aż 5 portów USB :

  • 1x USB 3.1 Gen 2 (USB-C + zasilanie + DisplayPort),
  • 2x USB 3.1 Gen 1 (USB-A),
  • 1x USB 3.1 Gen 1 (USB-C),
  • 1x USB 2.0 (ukryty).

Oraz:

  • 1x czytnik kart 4 w 1,
  • 1x gniazdo audio (słuchawki/mikrofon),
  • 1x RJ-45,
  • 1x wejście na prąd stały,
  • 1x HDMI.

W urządzeniu dostępny jest pakiet zabezpieczeń. Ten jest dość atypowy, bo znajduje się w nim: osłonka kamerki ThinkShutter, system aktywnej ochrony, TPM 2.0. Na życzenie klienta dodawany jest inteligentny przycisk zasilania z czytnikiem linii papilarnych.

Dużym atutem jest lekkość – ThinkBook 14 zaczyna się już od 1,5 kg – ważąc tyle co standardowa butelka wody. Wymiary to 32,6 cm x 23 cm x 1,79 cm. Z siecią połączymy się z użyciem Wi-Fi 5/6 (do wyboru). Z bezprzewodowymi peryferiami przez Bluetooth 5.0.

Business obraz autorstwa freepik - www.freepik.com