We współczesnym świecie często spotykamy się ze stwierdzeniem, że praca, która wychodzi z naszej pasji przestaje być pracą

Lenovo ThinkBook 14 – odmień biurowe doświadczenie

We współczesnym świecie często spotykamy się ze stwierdzeniem, że praca, która wychodzi z naszej pasji przestaje być pracą. O ile w wielu zawodach zdaje się być to oczywistością, o tyle w branżach związanych z pracą przy komputerze potrzeba nieco więcej. Pomóc mogą w tym laptopy Lenovo z serii ThinkBook. Wysoce spersonalizowane urządzenia z najaktualniejszymi podzespołami pozwalają zmaksymalizować własną produktywność zwiększając zadowolenie z zadań codzienności.

Odmień oblicze pracy biurowej z Lenovo ThinkBook 14

We współczesnym świecie często spotykamy się ze stwierdzeniem, że praca, która wychodzi z naszej pasji przestaje być pracą

Urządzenia biznesowe w małych firmach swoją jakością i wydajnością nie powinny odbiegać od tego, co znajdziemy w zaawansowanych pracowniach. Lenovo idąc z duchem czasu aktualizuje swoje urządzenia o coraz przydatniejsze rozwiązania. Lenovo ThinkBook 14 jest idealnym tego przykładem (więcej tutaj: www.kuzniewski.pl). W tej odsłonie użytkownik do rąk dostaje unikalne funkcje, m. in. Wi-Fi 6, złącze ThunderBolt USB-C oraz baterię 57 Wh – umożliwiającą do 12 godzin czasu pracy na baterii.

Nie brakuje wydajności, która wywodzi się oczywiście z podzespołów Intela. W gotowym zestawie otrzymamy dowolny procesor z serii Comet Lake (i3, i5 lub i7), pamięć RAM DDR4 do 24 GB, a także system dyskowy o szerokich możliwościach rozbudowy. Dokładniej mowa jest o oddzielnym slocie na dysk M.2 PCIe SSD (do 1 TB) i drugim na dysk HDD (do 2 TB). Entuzjaści nowoczesnych technologii mogą zdecydować się na pamięć Intel Optane H10 wraz z dyskiem SSD 512 GB; w ofercie dostępny jest również samodzielny Intel Optane M15 16 GB.

Do łączenia się routerem wykorzystamy Wi-Fi w jednym z trzech standardów: 6 2x2AX; 5 2x2AC lub 5 1x1AC. W trakcie przerwy od pracy połączymy się z dowolnym sprzętem przez Bluetooth 5.0. Nie musimy martwić się o nieproszonych gości. Zasłonka ThinkShutter skutecznie chroni nas przed szpiegami, natomiast Active Protection System zapobiega niefortunnej utracie danych. Do dyspozycji mamy również moduł TPM 2.0. Dla zainteresowanych przygotowano czytnik linii papilarnych – na przycisku zasilania. Lenovo przedstawiony zestaw na sprzedaż wystawia za cenę min. 3000 zł. Do 5000 zł w górnych granicach.

Business obraz autorstwa freepik - www.freepik.com